• معرفی شرکت

  پروفایل شرکت

  about_19
  GUANGZHOU FAST POWER MOTOR CO., LTD


  GUANG ZHOU FAST POWER MOTOR CO., LTD  درمنطقهPanyu شهر Guangzhou و استان Guang Dong  واقع شده است.کار اصلی ما تحقیق، پردازش و تولید انجین موتورسیکلت و قطعات مربوطه آن می باشد. محصولات ما شامل 9 سری و 10 نوع دسته بندی از قبیل: 50 سی سی ، 100 سی سی ، 125 سی سی، 175 سی سی، 250 سی سی ، 450 سی سی و 650 سی سی  می باشند. این محصولات دارای استاندارد آلایندگی چین و اروپا هستند و عمدتا شامل موتورسیکلت، اسکوتر، مدل های کاب، ATV (صحرانوردی) ، سه چرخ و غیره می باشند.

  هم چنین ما یکی از تولیدکنندگان برتر و حرفه ای وسایل نقلیه برقی در چین با تنوع بیش از 200 مدل وسیله نقلیه جهت حمل و نقل های شخصی و صنعتی در 3 خط تولید عمده هستیم: دوچرخه ها و اسکوترهای سنتی سرب-اسیدی و نسل آینده ی لیتیوم-یونی برقی و هم چنین نوع ماشین های گلف حافظ محیط زیست.

  ما فعالانه توسعه صنعت موتورسیکلت چین را ارتقاء داده ایم و با  نو آوری و پشتکار به ارتقاء رقابتی بودن محصول ، قدرت کارخانه در توسعه تکنولوژی محصول ، کنترل کیفیت، و هم چنین تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته بین المللی معرفی کرده خود جهت تجهیزات سخت افزاری ادامه خواهیم داد. با واردات 18 دستگاهو تجهیزات پردازشصیقلیسطح CNEاز کشور دوست خود تایوان، جهت پردازش دقیق قطعات(گازی / هوانوردی / نظامی) از قبیل : قطع کن (بلاک) سیلندر، جعبه، سرسیلندر و قالب بدنه سیلندر. هم چنین محصولات این شرکت موفق به پاس کردن تست 500 ساعته ی افزایش دوام موتورسیکلت در مرکز تست داخلی کشور چین که در حال حاضر حتی تستی جهانی می باشد نیز شده است. این مرکز دارای پایگاه مشتریان بزرگی در بازار موتورسیکلت چین نیز می باشد و بازتاب خوبی نیز داشته است.

  GUANG ZHOU FAST POWER MOTOR CO., LTD  عمدتابه فروش عمده  و خرده لوازم یدکی موتورسیکلت،  فروش عمده و خرده موتورسیکلت کاملو هم چنین خدمات انتقال تکنولوژی مکانیکی (فنی) می پردازد. بیشتر صادرات ما به کشورهای ایران، برزیل، غنا، امارات متحده و مصر است. هدف ما  در آینده و همواره  به سوی ایجاد کارخانه ای درجه یک و ساخت بهترین ها با کمک مشتریان خود  است.


  about_22